Partneri – zľavy pre členov

Army shop ARMY ORIGINAL sa zaoberá internetovým predajom maskáčov a maskáčových doplnkov rôznych armád


armyshop, military, outdoor, airsoft, E-ARMY


Army shop a army výpredaj

Zľavy sú poskytované
na členský preukaz.

Pri on-line nákupoch uvádzajte
žiadosť o zľavu do poznámky
v objednávke spolu s Vaším
členským číslom.

Dúbravská kaverna 2

Dúbravská kaverna je už plne odkopaná a pripravená pre Vaše zvedavé oči.

Važení návštevníci, nakoľko sa nám priblížila zima, kedy nám zamrznú prístupové cestičky a miestna fauna sa uloží na zimný spánok rozhodli sme sa pre zimnú uzáveru nášho múzea v Dúbravke. O možnosti prehliadok na budúci rok Vás budeme informovať na tejto stránke, zatiaľ si Vás dovolím ešte pozvať na jedno z posledných otvorení nášho objektu na Kamzíku, ktoré bude obohatené dokonca o gulášik: https://www.facebook.com/kavernakamzik6/?fref=ts

 Máte záujem nás podporiť v našej činnosti? Za všetky dary vopred ďakujeme, číslo účtu na ktoré môžete prispieť na obnovu kaverien z obdobia prvej svetovej vojny je: SK7811000000002947013815.

Akčná pozvánka youtubera Doomisha

 

Nezabudnuteľnú prehliadku a výklad o histórii Bratislavských kaverien vrátane popisu a ukážky najzaujímavejších časti Vám s radosťou sprostredkujú členovia občianského združenia Bunkre. Teraz už aj na videu:

Kde inde môžete zažiť výklad o prvej svetovej vojne v dobovom objekte? Kde inde sa môžete zároveň presvedčiť o nepreniknuteľnosti jaskynnej tmy? Aby sme zaujali aj Vaše deti môžeme vypnúť osvetlenie a urobiť prehliadku len vo svetle bateriek alebo karbidovej lampy. To všetko po predchádzajúcej dohode na maili obcianske.zdruzenie.bunkre(zavináč)gmail.com Alebo >>TU<<  alebo na telefónnom čísle 0917 888 987. Návšteva Kaverny je bezplatná.

Bojíte sa že k nám netrafíte? S touto >>mapkou<< to bude hračka

Neradi idete niekam, o čom neviete dopredu? Pripravili sme pre Vás krátky >>článok<< s fotografiami z doby pred odkopaním a z rekonštrukcie objektu.

Myslíte si, že to na popoludňajšiu prechádzku nestačí, urobte si okruh >>Dúbravskou hlavicou<<.

Ako sme kavernu odkopávavali – komentovaná fotogaléria