Partneri – zľavy pre členov

















Army shop ARMY ORIGINAL sa zaoberá internetovým predajom maskáčov a maskáčových doplnkov rôznych armád


armyshop, military, outdoor, airsoft, E-ARMY






















Army shop a army výpredaj








Zľavy sú poskytované
na členský preukaz.

Pri on-line nákupoch uvádzajte
žiadosť o zľavu do poznámky
v objednávke spolu s Vaším
členským číslom.

Pre členov





Zabudli ste heslo?

2% pre kavernu


2% na dobrú vec

Aj Vaše 2 % pomôžu zachrániť jedinečnú kultúrnu pamiatku – Kavernu. Jedná sa o svetový muzeálny unikát, ktorý predstavuje múzeum v prírode.

Ďakujeme za Vašu podporu.

 

Ako môžem darovať  2%  z dane

Ak ste zamestnanec:

    1. Požiadajte svojho zamestnávateľa do 15.2.2017 o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
    2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
    3. Najneskôr do 30. apríla 2017 pošlite/doručte formuláre Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane +Potvrdenie o zaplatení dane (dajte finančnému oddeleniu Vašej firmy toto tlačivo, alebo v Žiadosti o ročného zučtovania zaškrtnite “Žiadost o vystavenie potvrdenia podla § 37 odst. 7 zákona”)  daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

 

Ak ste fyzická osoba:

  1. Dňa 31. 03. 2017 je posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby (typu A alebo typu B), ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane.
  • Ak fyzická osoba oznámi daňovému úradu predĺženie termínu na podanie daňového priznania, tak 2% poukazuje v tomto predĺženom termíne!

 

Ak ste právnická osoba:

    1. Dňa 31. 03. 2017 – posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 1% alebo 2% z dane.
    2. 2.     Ak právnická osoba nedaruje 0,5%, tak v roku 2017 môže poukázať iba 1,0% z dane.
    3. POZOR!    Ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, tak musí poskytnuť dar vo výške minimálne 0,5 %  dane  najneskôr do termínu podania daňového priznania ( minimálne 0,5 % z riadku 1050 daňového priznania).
    4. Ak právnická osoba oznámi daňovému úradu predĺženie termínu na podanie daňového priznania, tak 1% alebo 2% poukazuje v tomto predĺženom termíne!
    5. Pokiaľ má právnická osoba hospodársky rok odlišný od kalendárneho roka, podáva daňové priznanie a poukazuje 1 % alebo 2% v termíne na podanie daňového priznania.

 

bunkre@bunkre.info

                                                                  Ďakujeme

2 komentárov2% pre kavernu

Napíšte komentár

  

  

  

Môžete použiť tieto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>