Partneri – zľavy pre členov

Army shop ARMY ORIGINAL sa zaoberá internetovým predajom maskáčov a maskáčových doplnkov rôznych armád


armyshop, military, outdoor, airsoft, E-ARMY


Army shop a army výpredaj

Zľavy sú poskytované
na členský preukaz.

Pri on-line nákupoch uvádzajte
žiadosť o zľavu do poznámky
v objednávke spolu s Vaším
členským číslom.

Letisko Kuchyňa 2012

Včera bol krásny deň, skoro ako MDD pre militantne založených. Inak povedané, vojenské letisko Kuchyňa otvorilo svoje brány pre verejnosť, aby nám ukázalo niečo zaujímavé. A bolo tam toho dosť, na čo sa dalo pozerať, a tak nás zopár z  O.Z . Bunkre išlo obzrieť situáciu. 

Výborná organizácia bola hneď od začiatku. Vojak na bráne poctivo počítal počet osôb v každom aute ktoré vchádzalo, aby o nás mali úplný prehľad. Parkoviská boli dostatočne veľké a trávnaté plochy na parkovanie rovné, ako by to bolo na letisku 🙂 Hneď na začiatku nás čakala malá ukážka hasičskej a vojenskej techniky ako aj stánok so zbraňami, ktoré si mohol každý obťažkať. Kúsok ďalej vedľa hangárov stálo zopár lietadiel rôznych typov. Tu ma však sklamalo, že väčšina z nich bola poctivo zakonzervovaná už pekných pár rokov a vyzerali akoby tá konzervácia bola jediné, čo ich drží pohromade. Chvíľami sme sa až báli že keď zaprší, tak sa nám rozpadnú pred očami. Vedľa lietadiel bol kútik leteckých modelárov, ktorí tu mali pekné mašinky, ktoré boli bohužiaľ jediným čo sa nám ukázalo aj vo vzduchu. V jednom z hangárov ešte rozdával podpisy náš slovenský astronaut a na trávnatej ploche sa predvádzali policajné zásahy. Okrem toho tu bolo mnoho atrakcií pre deti a dostatok stánkov z jedlom. Myslím že to bol celkom vydarený deň otvorených dverí, akurát že od letiska som očakával viac leteckej bojovej techniky, ktorá sa aj ukáže za letu.

No a tu je zopár obrázkov:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>