Partneri – zľavy pre členov

Army shop ARMY ORIGINAL sa zaoberá internetovým predajom maskáčov a maskáčových doplnkov rôznych armád


armyshop, military, outdoor, airsoft, E-ARMY


Army shop a army výpredaj

Zľavy sú poskytované
na členský preukaz.

Pri on-line nákupoch uvádzajte
žiadosť o zľavu do poznámky
v objednávke spolu s Vaším
členským číslom.

ÚŽ-6 Jarovce

Dobrý ľudia sa nájdu všade, a tak nám jeden takýto človek dal tip kam sa vybrať na nedeľnú vychádzku. Už pohľad do mapy naznačoval o čo pôjde a veru bolo to tak. Ďalšie objavené UŽ-ko opäť v tesnej blízkosti nášho hlavného mesta. 

Hoci vchod nie je vôbec zamaskovaný,skôr je až výstavne vidieť, zbadať sa dá iba zo správneho uhlu. A asi aj vďaka  tomu je tento kryt v   celkom dobrom stave. Keďže pole v tomto ročnom  období ešte len rastie, prístup bol ľahký. Na typickom kopčeku leží odhalený panel, prekrývajúci vstup do krytu. Cez úzku štrbinu sa však dá poľahky vkĺznuť, no nie je to veľmi pohodlné. Aj to je ale ďalší plus, pre ktorý je kryt vo veľmi dobrom stave. Chýba iba jedno krídlo prvých vnútorných dverí. Zvyšok vnútorného vybavenia sa zdá byť tam kde má. Dokonca ma prekvapila funkčnosť uzatváracieho mechanizmu, ktorý myslím slúžil na prívod analyzovaného vzduchu, ktorý je hneď na začiatku hlavnej miestnosti. Núdzový výlez je už trochu načatý, zrejme si niekto myslel že tam nájde poklad tak tam začal kopať. Napriek toumu je tento kryt jednoznačne najzachovalejší z tých čo som zatiaľ videl a dúfam že prípadné návštevy zvedavcov to nijako nezmenia!

No a tu je zopár fotiek:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>