Partneri – zľavy pre členov

Army shop ARMY ORIGINAL sa zaoberá internetovým predajom maskáčov a maskáčových doplnkov rôznych armád


armyshop, military, outdoor, airsoft, E-ARMY


Army shop a army výpredaj

Zľavy sú poskytované
na členský preukaz.

Pri on-line nákupoch uvádzajte
žiadosť o zľavu do poznámky
v objednávke spolu s Vaším
členským číslom.

UŽ-6 Lozorno

Opäť ďalšia vydarená akcia, ktorú sme uskutočnili 11.2.2012. Tentoraz sme sa vydali do obce Lozorno, neďaleko Bratislavy. Tu sa nachádza objekt, na ktorý nás upozornila jedna naša fanúšička z Facebooku a sama nás k nemu aj doviedla, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Po krátkej prechádzke lesom sme boli sme na mieste. Objekt má dva vchody uzavreté veľkými betónovými blokmi. Jeden z nich je však značne posunutý, takže je vstup vcelku pohodlný. Za vchodom sa nachádza krátke schodisko a hlavná chodba vedúca k druhému, takmer identickému vstupu, ktorý je nepriechodný a slúži ako núdzový východ . Hlavná chodba má nižší strop a tak je potrebné sa cestou prikrčiť. Po bokoch chodby je rozmiestnených šesť miestností, tri vpravo a tri vľavo. Všetky miestnosti sú identické, čo do veľkosti aj vybavenia. Pri vchodových dverách sa nachádza jedna rúrka, ktorá je v jednej z miestností osadená zaujímavým vencom. Na druhej strane miestnosti je presne oproti druhá rúrka, ktorá zrejme ústí von ako vetrací komín. Na konci miestnosti oproti dverám je malý štvorcový priestor, ktorý je o niečo vyšší ako samotná miestnosť. Výška miestnosti je asi necelé dva metre, takže normálne vysoký človek sa tu môže narovnať. V niektorých miestnostiach sú na zemi pohodené menšie betónové dosky, z ktorých je objekt postavený. Na jednej z nich je vyrytý nápis, identický s tým, ktorý sme našli nad vstupom do prvej miestnosti.

Po podrobnom preskúmaní všetkých miestností a dokončení fotodokumentácie sme si urobili ešte jednu spoločnú fotku a vrátili sa naspäť do civilizácie.

Ďalšiu fotogalériu nájdete na našej Facebook-ovej stránke. Tu je odkaz priamo na ňu. A ďalšie foto sú aj tu.

5 komentárov UŽ-6 Lozorno

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>